Post Image

ПРЕС-АНОНС

Незалежний дослідницький Інститут GROWFORD презентує аналітичний огляд п’яти законопроектів від влади щодо відкриття в Україні ринку сільськогосподарської землі

24 жовтня (четвер) о 10.00 в приміщенні Українського Кризового Медіа Центру (УКМЦ) Інститут GROWFORD презентує аналіз п’яти законопроектів влади щодо відкриття в Україні ринку сільськогосподарської землі та існуючі ризики в разі їх прийняття Верховною Радою.

Для суспільства важливо чітко розуміти цілі, логіку закондавчих дій влади в сфері земельної реформи, існуючі загрози, ризики та можливі наслідки для України. Так званий «турборежим», в якому працює монобільшість Верховної Ради України, без виваженої підготовки, глибокого аналізу і відкритого обговорення законопроектів, знижує довіру до влади і до земельної реформи, що пропонується.

Саме тому Інститут GROWFORD представляє аналіз п’яти (№№ 2178, 2178-7, 2178-9, 2178-10, 2194) законопроектів влади щодо відкриття ринку сільськогосподарської землі, які вже зареєстровані у Верховній Раді і мають високу ймовірність прийняття.

Всі ці законопроекти з моменту набуття ними статусу діючих законів містять можливості продажу землі іноземцям та відповідні ризики. Зазначені законопроекти дають розуміння, що саме нинішня влада пропонує зробити у надважливій сфері – земельній реформі.

Спікери:

Тетяна Унковська, доктор екон. наук, директор Інституту GROWFORD

Олексій Кущ, експерт з питань економіки Інституту GROWFORD

Місце проведення: Прес-центр УКМЦ, м. Київ, вулиця Хрещатик, 2

Час проведення: 24 жовтня (четвер), 10.00-10.45

За додатковою інформацією звертатись до Марії Азоян (050) 635 47 15

Запрошуємо до участі!