Post Image

Відбудеться презентація аналітичного дослідження “Стан грошової сфери в Україні” у січні – квітні 2020 року, проведеного інститутом GROWFORD.

Global Research on Optimal Ways for Development (GROWFORD) Institute – це незалежна неурядова організація (Think Tank), яка здійснює стратегічні глобальні дослідження у сфері економіки та фінансів, оцінює системні ризики та розробляє оптимальні моделі економічного розвитку для країн, регіонів і світу в цілому.

Пріоритетом є дослідження глобальних фінансово-економічних процесів, що впливають на Україну, оцінювання загроз і нових можливостей та визначення оптимальних шляхів для стрімкого інноваційного розвитку країни. Важливою частиною діяльності GROWFORD Institute є просвіта, консультування та адвокація. Місія GROWFORD Institute – формувати системне бачення глобальних процесів і впроваджувати оптимальні економічні рішення, які сприятимуть виведенню України на рівень розвинених країн.

В рамках презентації дослідження “Стан грошової сфери в Україні” у січні – квітні 2020 року, будуть озвучені висновки пройденого етапу, розглянуті тенденцій сьогодення, які впливатимуть на наступні результати поточного року, а також інші питання.

Учасники:

– засновник GROWFORD Institute, економічний експерт Віталій Ломакович;

– завідувач відділу грошових ринків GROWFORD Institute Михайло Джус .

Увага!

Онлайн-трансляція розпочнеться о 13.00 в середу, 03 червня, і буде доступна за посиланнями: https://www.unian.ua/static/press/live

Увага! Питання можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа «Питання на прес-конференцію 03.06 о 13.00), а також за телефоном прес-центру УНІАН (044) 498 07 64.

Адреса: пресцентр, вул. Хрещатик, 4, Київ