Post Image

Експерти Growford Institute долучаться до розробки cтратегічних і тактичних документів з проблематики управління державними фінансами.

Міністр фінансів України Сергій Марченко та голова правління Growford Institute Віталій Ломакович обговорили ключові положення Меморандуму про співпрацю.

Підготовка проектів законодавчих і нормативних актів, проведення спільних просвітницьких, комунікаційних, інформаційних та інших заходів стануть ключовими елементами співпраці двох організацій.

«У межах своїх повноважень Інститут Growford готовий долучитися до розробки Стратегії економічного розвитку України. В нашій команді є сильні фахівці, які мають теоретичний та практичний досвід роботи у даній сфері. Зокрема, нещодавно в рамках співпраці з парламентським Комітетом з питань економічного розвитку наші експерти виконали дослідження проблематики регулювання державних закупівель в міжнародних угодах і презентували його народним депутатам і громадськості. Тому, ми готові дати головне, що зараз потрібно державі – це конкретні результати і аргументовану позицію щодо шляхів реформування бюджетної та податкової системи України», – наголосив засновник та голова правління Growford Institute Віталій Ломакович.