Post Image

Експерти «Growford Institute» представлять велике дослідження на тему глобальних фінансових трендів та їх впливу на економіку України.

Презентація відбудеться на платформі LB.UA 10 лютого (середа) о 12:00. 

«Прискорення фінансиалізації світової економіки з поширенням пандемії COVID-19 підвищує ризики мінливості фінансових ринків, порушення цінової стабільності та боргової стійкості. Зазначені проблеми є більше ніж актуальними для України, яка має високий ступінь зовнішньої відкритості економіки, значні обсяги зовнішніх боргових зобов’язань і потерпає від браку внутрішніх інвестиційно-кредитних ресурсів. Як українська держава має реагувати на виклики і можливості, пов’язані з глобальними фінансово-економічними зрушеннями? Відповіді на ці питання дають експерти «Growford Institute» у новому дослідженні», – пояснює автор дослідження Тетяна Богдан. 

Учасники заходу: 

– Тетяна Богдан, директор з наукової роботи Growford Institute, доктор економічних наук; 

– Віталій Ломакович, засновник Growford Institute, радник Міністра фінансів України, член Ради Національного банку України 2014-2015 років:

– Мирон Василик, директор з питань міжнародного співробітництва Growford Institute. 

Презентація пройде в онлайн-форматі. У чаті трансляції буде можливість поставити запитання спікерам. Переглянути трансляцію презентації можна буде на facebook-сторінках видання LB.UA, Інституту Горшеніна та Growford Institute. 

Акредитація для представників ЗМІ за номером: 0637399449.