Експерт у сфері акцизного та екологічного оподаткування, математичного моделювання економічних процесів. З 2003 по 2015 роки працювала в Науково-дослідному центрі з проблем оподаткування на посадах наукового та старшого наукового співробітника. Приймала участь у наукових дослідженнях для Державної податкової служби України та Міністерства фінансів України. 

Завідувач відділу досліджень акцизного оподаткування Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету ДФС України. Здійснює керівництво науковими проєктами, приймає участь у підготовці експертних висновків та досліджень для державних інституцій, бізнесових структур, вітчизняних та міжнародних громадських організацій. Займається організацією та проведенням конкурсів для студентів та молодих учених за податковою тематикою.

Починаючи з 2014 р. поєднує наукову діяльність з викладацькою, зокрема є доцентом кафедри управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики Університету ДФС України та читає для здобувачів вищої освіти курси: «Економетрика» та «Аналіз даних за допомогою R». Проводить курси підвищення кваліфікації державних службовців за спеціальною короткостроковою програмою «Контроль за підакцизними товарами».

Автор та співавтор понад 108 наукових праць, у тому числі двох видань Науково-практичного коментаря до Податкового кодексу України (2010 і 2011).